Kde?

Táborová základna u obce Olbramkostel se nachází 15 km od Znojma. Je umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa, chráněná kopcovitým terénem od okolí.

Kdy?

1. 8. až 11. 8. 2017 (úterý až pátek)

Cena

Cena tábora je 4100 Kč a zahrnuje ubytování, 5x denně stravu, pitný režim, kompletní materiální zabezpečení, dopravu, výlety, vstupné, ceny a odměny. Výrobky dětem zůstanou a přivezou si je domů.

Ubytování

Děti jsou po dvou ubytovány ve stanech s podsadou. V táboře je umývárna, sprcha s teplou vodou, polní kuchyň a toalety. Zděná budova slouží jako jídelna, zázemí pro technickou činnost a v případě nepříznivého počasí také jako herna.


GPS: 48° 55' 58" N, 15° 55' 51" E

Program

Tábor je rozdělen na tři části:
1 - Technická část - pájení, montování, sestavování výrobku, stavebnic,
2 - Táborová část - klasická celotáborová hra - letos na motivy trilogie návrat do budoucnosti, večerní show jako videostop, 5 proti 5, disco atd...
3 - Zájmová technická část - třetí část programu je specifická, že je dobrovolná a jedná se o technické zajímavosti, vysílání, pozorování družic a satelitů, různé vychytávky s přednáškami.

Nově přibude:
- Závod na čas s drony
- Odpalování raket s raketovým palivem
- RC modely
- Noční pozorování vesmíru teleskopem

Informace o dopravě

Při odjezdu na tábor:
1. Odevzdáváte táborovému pracovníkovi formuláře, bezinfekčnost, lékařský posudek a 2 věci kopii kartičky pojištěnce, léky pro zdravotníka.
2. Vyřídíte s táborovým pracovníkem ostatní záležitosti /např. předčasný odjezd z tábora, případnou návštěvu.
3. Předáváte zavazadla řidiči, který je naloží do autobusu.
4. Rozloučíte se se svými ratolestmi, které nastoupí do autobusu, a zamáváte jim při odjezdu...

Při příjezdu z tábora:
Přebíráte od táborového pracovníka své děti, jejich zavazadla a zdravotní záznamy včetně lékařského posudku a kopie kartičky pojištěnce..

Vlastní doprava:
Samozřejmě můžete své děti na letní tábor přivézt i po vlastní ose a spojit tuto cestu s případným výletem, či si naše středisko rovnou prohlédnout.
Tuto možnost vlastní dopravy nezapomeňte uvést v přihlášce... Kdy děti přivézt najdete v info listu.